معرفی سایت های سرمایه گذاری با سود بالا

احتمالاً خیلی از شما نت وینرزی های عزیز هم مثل من به سرمایه گذاری علاقه داشته باشید، به همین خاطر تصمیم گرفتم در این مطلب سایت های سرمایه گذاری با سود بالا که خودم در آنها سرمایه گذاری کرده ام را با شما به اشتراک بگذارم، اگر در این فکر هستید که این نوع بیزینس بسیار ساده است، درست فکر می کنید، اما نکاتی وجود دارد که در صورت بی توجهی شما به آن ها می تواند شرایط شکست سرمایه گذاری شما را فراهم کند. شما به عنوان یک سرمایه گذار پیش از ورود و برای موفقیت در این بیزینس بیش از هر چیز به یک استراژی قوی نیاز دارید.

سعی می کنم تجربیات و نکاتی که در این بیزینس آموخته ام و در طول مدت فعالیتم با آن ها رو به رو شده ام و تجربه کرده ام را با شما به اشتراک بزارم تا شما هم بتوانید در این بیزینس سود کنید و به موفقیت هایی که علاقمند هستید برسید.

سرمایه گذاری به چه معناست ؟

به افرادی که در سایت های سرمایه گذاری اقدام به سرمایه گذاری می کنند، اینوستور ( INVESTOR ) می گویند، منظور من از سرمایه گذاری قرار دادن بخشی از سرمایه های الکترونیک (ارز دیجیتال یا دلار الکترونیک) در سایت هایی است که در ازای سرمایه گذاری شما در بازه های زمانی 1 روزه تا 1 ساله سود پرداخت می کنند و باعث افزایش سرمایه شما می شوند.

ریسک سرمایه گذاری چقدر است ؟

سرمایه گذاری در اینترنت همیشه همراه با ریسک بوده، هست و خواهد بود، ریسک سرمایه گذاری می تونه از 1 تا 99 درصد متغییر باشه، در این مطلب سعی می کنم پروژه ها و سایت هایی را معرفی کنم که بین 1 تا 10 درصد ریسک دارن به شما معرفی می کنم، ولی با این وجود این امکان هست که یک روز از خواب بیدار شید و ببینید که یکی از سایت ها بالا نمیاد و اسکم شده.

اگر از قدرت ریسک پذیری پایینی برخوردار هستید، می توانید صبر کنید تا اولین برداشت از سایت های معرفی شده توسط من انجام شود و بعد اقدام به سرمایه گذاری کنید با این کار تا حدودی از درصد ریسک شما کم می شود.

چه مقدار سرمایه گذاری کنیم ؟

تعیین مبلغ سرمایه گذاری در سایت ها به هیچ وجه یک عمل احساسی نیست و باید سعی کنید کاملاً منطقی سرمایه گذاری کنید، یا بهتر بگم به اندازه ای سرمایه گذاری کنید که اگر احیاناً سایتی اسکم شد از دست دادن آن بخش از دارایی شما آسیبی به روال عادی زندگی شما وارد نکند.

قبل از مطالعه کامل موارد زیر به هیچ عنوان اقدام به سرمایه گذاری ننمایید.

  • با مبالغ کم (حتی $10) شروع کنید، و بعد از اینکه مطمئن شدید که می توانید سود کنید، به صورت پله ای سرمایه خودتان را افزایش دهید.
  • تجربه اثبات کرده است که پروژه ها و پلن های سرمایه گذاری با بازپرداخت کمتر (سود کمتر) احتمال دوام بیشتری دارند.
  • تجربه اثبات کرده است که پروژه ها و پلن های سرمایه گذاری با مدت زمان کوتاه تر و پرداخت روزانه احتمال دوام بیشتری دارند.

بهتر است پروژه های کوتاه مدت را انتخاب کنید تا زودتر به اصل سرمایه برسید و بعد از آن فقط سود کنید.

  • اگر قصد ورود به این بیزینس را دارید سرمایه خود را به چند قسمت تقسیم کنید و به جای سرمایه گذاری در یک سایت و پروژه، با چند سایت و پروزه، بیزینس خود را آغاز کنید یا اگر بخواهم بهتر بگویم همه ی تخم مرغ هایتان را در یک سبد نگذارید.
  • با سایت ها و پروژه های جدیدتر شروع کنید، عمر سایت ها و پروزه های سرمایه گذاری مشخص و قابل تخمین نیست و تنها می توانیم برای کاهش ریسک سرمایه گذاری با احتیاط عمل کنیم.
  • سرمایه گذاری در پروژه ای که ۱ تا ۲۰ روز از شروع آن گذشته بسیار کم ریسک تر است از پروژه ای که ۹۰ روز است شروع شده. مواردی هم هست که پروژه ها طول عمر بالایی دارند و بیش از ۲۰۰ روز است که فعال هستند معمولا این پروژه ها بسیار قوی هستند و مدت بسیار زیادی دوام خواهند داشت و اگر دقت کنید میبینید که سود پرداختی آنها معقول است. این دسته از پروژه ها، پروژه های خوبی هستند که برای دوره های متوالی میتوانید روی آنها حساب کنید.
  • همیشه خطر غیرفعال شدن پروژه های سرمایه گذاری وجود دارد، از این رو هر روز وارد سایت هایی که در آنها سرمایه گذاری نموده اید شوید و موجودی بالانس اکانت خود را برداشت نمایید.
  • همیشه در ابتدا سرمایه گذاری باید با استراتژی خروج پیش بروید، برای مثال با 30 دلار وارد یک پروژه سرمایه گذاری شوید، تا پایان یک دوره سود خوبی کنید و سپس بعد از سنجش همه جوانب دوره جدید سرمایه گذاری خود را با 20 دلار انجام دهید و همینطور تا حداقل سرمایه گذاری پروژه پیش بروید و  نهایتا از آن پروژه خارج شوید و وارد پروژه ای جوانتر شوید.
  • اگر ایمیل هایی در خصوص آفرها و پلن های آنچنانی دریافت کردید که وعده سودهای زیاد در مدت زمان کوتاه را دارند باید به ماندگاری پروژه شک کنید و هر چه سریعتر سرمایه خود را خارج نمایید.
  • اگر ایمیل هایی در خصوص ارتقا زیر ساخت های یک پروژه مثل امنیت و سرور و … دریافت کردید، می تواند نوید این باشد که شما می توانید یک یا چند دوره دیگر روی این پروژه سرمایه گذاری کنید.

معرفی سایت های سرمایه گذاری

لطفاً برای مشاهده لیست سایت ها سرمایه گذاری در سایت لاگین نمایید.


رفع مسئولیت

استفاده و بکارگیری شما از مطالب منتشر شده در نت وینرز به معنای قبول تمامی بند های مندرج در صفحه رفع مسئولیت قانونی زیر می باشد، لطفاً حتماً مطالعه بفرمایید.

مشاهده صفحه

نمایش بیشتر

بهنام | Behnam

بازدید کننده گرامی درود، امیدوارم مطلبی که مطالعه نمودید، براتون مفید واقع شده باشه. سپاسگزار میشم اگر نظر، سئوال و یا تجربه خودتون رو در خصوص مطلب بالا در قسمت نظرات درج کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا