شرکت سرمایه گذاری Roboton LTD

شرکت سرمایه گذاری Roboton LTD یک شرکت فعال در بازار روباتیک است و به صورت رسمی در کشورهای انگلستان و استرالیا به ثبت رسیده است و دفتر مرکزی آن در شهر لندن و سیدنی واقع شده است.

شما می توانید با سرمایه گذاری در این شرکت روزانه 8% سود کسب نمایید و همچنین برای دعوت از دوستان و شرکای خود تا 10% پورسانت معرفی دریافت نمایید.

دهه ها پیش روباتیک ابزار سرمایه گذاری محسوب نمی شد. ولی امروزه، این روش توجه روز افزون سرمایه گذاران را به خود جلب می کند. رفته رفته استفاده از ربات ها در این صنعت بیشتر شده است. صنعت رباتیک با رشد سرمایه گذاری عظیم سالانه به یک سطح کاملاً جدید رسیده است.

زمینه های فعالیت شرکت Roboton

در همین زمان، شرکت Roboton به سایر کاربردهای امیدوار کننده رباتیک توجه می کند. به ویژه، اکنون فعالیت های خود را در صنایعی مانند ربات های نظامی (به عنوان مثال، هواپیماهای بدون سرنشین)، سرگرمی و ربات های آموزشی تقویت می کند. و قرار است به زودی برنامه های سرمایه گذاری اضافی را برای این شاخه ها آغاز کند.

Roboton پول شما را در تحقیقات و تحولات علمی فن آوری های جدید، بهبود هوش مصنوعی و گسترش ظرفیت سرمایه گذاری می کند. شما به عنوان یک سرمایه گذار، در حداقل ریسک ها درصد ثابت دریافت خواهید کرد و می توانید فناوری آینده را لمس کنید. شرکت نمایانگر “آینده در حال حاضر” برای شما است، بنابراین می توانید شروع به سرمایه گذاری در بخش امیدوار و فعالانه در حال توسعه کنید.

دارای ربات تلگرام برای مدیریت آسان حساب

ربات تلگرام ما به شما امکان می دهد تا حساب کاربری Roboton خود را با استفاده از محبوب ترین و راحت ترین پیام رسان مدیریت کنید. علاوه بر دسترسی به حساب شخصی شما، ربات دارای عملکرد ارسال اطلاعیه های عملیاتی در مورد تغییر وضعیت و محدودیت ها، هزینه ها و برداشت ها است. همچنین می توانید همیشه درباره شرکای خود اطلاعات کسب کنید ، یک لینک ارجاع دریافت کنید و جزئیات پرداخت ذخیره شده را بررسی کنید.

هشدار: نت وینرز هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد و این مطلب صرفاً با هزینه تبلیغاتی منتشر شده است، چنانچه به هر دلیل فکر می کنید نمی توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

 

رفع مسئولیت

استفاده و بکارگیری شما از مطالب منتشر شده در نت وینرز به معنای قبول تمامی بند های مندرج در صفحه رفع مسئولیت قانونی زیر می باشد، لطفاً حتماً مطالعه بفرمایید.

مشاهده صفحه

نمایش بیشتر

بهنام | Behnam

بازدید کننده گرامی درود، امیدوارم مطلبی که مطالعه نمودید، براتون مفید واقع شده باشه. سپاسگزار میشم اگر نظر، سئوال و یا تجربه خودتون رو در خصوص مطلب بالا در قسمت نظرات درج کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا