سرمایه گذاری گروهی سودلند | SOODLAND

سودلند | SOODLAND از سال 1396 به صورت صندوق سرمایه گذاری کوچک فعالیت خود را آغاز نمود و از مهر ماه 1398 تصمیم به ورود به بازار های جهانی گرفت، این مجموعه دارای تیمی از افرد با تجربه از سراسر جهان می باشد.

سودلند همانند یک استخر گروهی عمل نموده و با تحلیل دقیق بهترین موقعیت های ورود به بازار را شناسایی نموده و پس از آن سرمایه گذاران به کمک سایت این مجموعه با سرمایه دلخواه خود در این سرمایه گذاری ورود می کنند، پس از آن سودلند سرمایه های جمع شده و سرمایه شرکت را وارد معامله می نماید. بدین صورت پس از اتمام معامله و محقق شدن سود، میزان سود کاربران به حساب کاربری آنها در سایت سودلند | SOODLAND اضافه شده و قابل برداشت می باشید.

این پروژه در حال حاضر دچار مشکلات جدی شده است، لطفاً قبل از ثبت نام و سرمایه گذاری در این سایت از طریق تلگرام با من هماهنگ نمایید.

پشتیبانی تلگرامی در طول پروژه برای عزیزانی که با لینک ما ثبت نام نمایند. دریافت پشتیبانی 

 

اطلاعات مدیر مجموعه سودلند : به زودی اضافه خواهد شد …

 

 

 

اطلاعات تریدر مجموعه سودلند : به زودی اضافه خواهد شد …

 

 

تمرکز اصلی سودلند در مرحله اول برروی کریپتو کارنسی و  سپس بازار طلا، ارزهای دولتی و فارکس می باشد و تمامی سود سپرده گذاران از معامله و تجارت این بازارها پرداخت می شود، افرادی که در بازارهای کرپیتو کارنسی فعالیت دارند میدانند که تحلیل گرانی بوده و هستند که ماهیانه 200 درصد هم سود می کنند، ولی  سود پرداختی ما به سرمایه گذاران با محاسبه بدترین سناریو ، ولی تضمین شده است.

حداقل سرمایه گذاری در این سایت 10 دلار می باشید و شما می توانید به کمک تومان، بیت کوین، لایت کوین، اتریوم حساب خود را برای شروع سرمایه گذاری شارژ نمایید و سود پلن های روزانه (0.3% برای هفت روز)، هفتگی (2.8%) و ماهانه (12% تا 12.6% برای 1 تا 2 ماه) می باشد و در همه موارد بازگشت اصل سرمایه در  آخر دوره خواهد بود.

سرمایه های جمع آوری شده از کاربران توسط سودلند، در بعضی مواقع به حدی میرسد که وارد یا خارج کردن این حجم از سرمایه از بازار هدف می تواند باعث ایجاد تغییرات اساسی در آن بازار شود، از همین رو پرداخت سود های تعهدی توسط سود لند را تضمینی تر نمی نماید. همچنین سودلند | SOODLAND با کمک تیم متخصص و باتجربه خود، سیاست های درستی مانند صندوق پشتیبان برای سایت تشکیل داده اند، در هر پلان سرمایه گذاری وقتی سود حاصله بیشتر از مقدار اعلام شده اولیه در پلان باشد، مازاد آن به صندوق پشتیبان واریز میشود تا در موارد شکست استراتژی سود سرمایه گذاران بیمه باشد و از آن پرداخت شود، ناگفته نماند با موجودی صندوق نیزسرمایه گذاری های کوتاه مدت کم سود انجام می شود.

نحوه ثبت نام در سودلند | SOODLAND

 • جهت ثبت نام کافیست ابتدا بر روی بنر زیر بزنید.

پشتیبانی تلگرامی در طول پروژه برای عزیزانی که با لینک ما ثبت نام نمایند. دریافت پشتیبانی 

 • در صفحه باز شده فرم را با توجه به اطلاعات زیر تکمیل نمایید،
  در کادر نام : نام حقیقی و شناسنامه ای خود را به صورت فارسی وارد نمایید.
  در کادر نام خانوادگی : نام خانوادگی حقیقی و شناسنامه ای خود را به صورت فارسی وارد نمایید.
  در کادر نام کاربری : یک نام کاربری به انگلیسی وارد نمایید (نام کاربری شما باید حداقل شش حرف باشد و حتماً به انگلیسی وارد شود.)
  در کادر ایمیل : یک ایمیل فعال و معتبر وارد نمایید.
  در کادر شماره تماس: یک شماره موبایل فعال و معتبر وارد نمایید.
  در کادر رمز و تکرار رمز: یک رمز عبور مناسب وارد کنید (رمز عبور شما می بایست حداقل 6 کاراکتر باشد)
  در انتها بر روی دکمه ثبت نام بزنید.

میزان شفافیت و مستندات سودلند
سودلند برنامه هایی برای جهانی شدن داردو در هر زمان به خدمات خود مرحله به مرحله میفزاید که در در صفحه مستندات همین وبسایت میتوانید به صورت لحظه‌ای برداشت های سرمایه گذاران را رصد کنید، و در برنامه دارد که در پلتفرمی تمامی معاملات انجام شده و درحال انجام را در لحظه نشان دهد
برنامه بعدی ما ایجاد طرحی برای آن دسته از عزیزان است که به هر دلیلی علاقه به واگذاری سرمایه به ما را ندارند اما تمایل به  همراهی سودلند در معاملات دارند که به صورت غیر مستقیم رویه معاملات در اختیارشان قرار گیرد و باسودلند وارد بازار شوند.

رفع مسئولیت

استفاده و بکارگیری شما از مطالب منتشر شده در نت وینرز به معنای قبول تمامی بند های مندرج در صفحه رفع مسئولیت قانونی زیر می باشد، لطفاً حتماً مطالعه بفرمایید.

مشاهده صفحه

نمایش بیشتر

بهنام | Behnam

بازدید کننده گرامی درود، امیدوارم مطلبی که مطالعه نمودید، براتون مفید واقع شده باشه. سپاسگزار میشم اگر نظر، سئوال و یا تجربه خودتون رو در خصوص مطلب بالا در قسمت نظرات درج کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا