سایت سرمایه گذاری روبو بانک | Robobank

شرکت روبو بانک | Robobank فرصتی بی نظیر برای کسب درآمد بدون ترک خانه فراهم می کند. شما به دانش و تجربه خاصی احتیاج ندارید ، زیرا متخصصان ما همه چیز را برای شما انجام می دهند. این شرکت تازه وارد است و خیلی ضعیف است و امکان اسکم شدنش زیاد است.

ثبت نام یک حساب کاربری
برای شروع کار با RoboBank ، یک حساب کاربری ثبت نام کنید ، یک واریز ارسال کنید و برای دریافت اقلام روزانه خود اقدام کنید فقط فرم ثبت نام کوتاه را پر کنید. ما از شما نمی خواهیم اسناد ارسال کنید یا نام واقعی خود را به اشتراک بگذارید. همکاری ما کاملاً ناشناس است. اگر شما نیاز به ثبت یک حساب کاربری دیگر دارید ، در صورت تمایل این کار را انجام دهید اما لطفاً هنگام ثبت نام از پیوند وابسته خود استفاده نکنید.

پلن ها

103% – 140% after 1 day; 116% – 320% after 5 days; 145% – 650% after 10 days; 350% – 1400% after 20 days; 600% – 3500% after 50 days; 1000% – 4500% after 80 days;

واریز کنید
برای ایجاد سپرده باید وارد حساب شخصی خود شوید. این کار را بعد از ثبت نام انجام دهید و از عملکرد سپرده گذاری در حساب خود استفاده کنید ، اگر می خواهید از طریق بیت کوین یا اتریوم واریز کنید ، باید آدرس بیت کوین یا اتریوم را تولید کنید که در آنجا نیاز به پرداخت از کیف پول شخصی BTC / ETH دارید.

مطلع سود
دریافت سود روزانه ، هر 24 ساعت از لحظه اضافه شدن سپرده. اگر دو ودیعه بیشتر دارید (در واقع می توانید تعداد زیادی از آنها را همزمان داشته باشید) فقط به یاد داشته باشید که هرکدام مدت تعهدی خود را دارد.

درخواست های برداشت
هنگامی که مبلغ مشخصی را در مانده حساب خود جمع آوری کردید ، می توانید درخواست برداشت را انجام دهید. حداقل مبلغ برداشت 20 دلار معادل Bitcoin / Ethereum و 1 دلار دیگر در سیستم پرداخت است. کلیه درخواستهای برداشت به صورت دستی پردازش می شود. شما می توانید هر روز که نیاز دارید چند بار عقب نشینی کنید ، ما هیچ محدودیتی برای چنین مواردی نداریم.

 

هشدار: نت وینرز هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد و این مطلب صرفاً با هزینه تبلیغاتی منتشر شده است، چنانچه به هر دلیل فکر می کنید نمی توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

 

رفع مسئولیت

استفاده و بکارگیری شما از مطالب منتشر شده در نت وینرز به معنای قبول تمامی بند های مندرج در صفحه رفع مسئولیت قانونی زیر می باشد، لطفاً حتماً مطالعه بفرمایید.

مشاهده صفحه

نمایش بیشتر

بهنام | Behnam

بازدید کننده گرامی درود، امیدوارم مطلبی که مطالعه نمودید، براتون مفید واقع شده باشه. سپاسگزار میشم اگر نظر، سئوال و یا تجربه خودتون رو در خصوص مطلب بالا در قسمت نظرات درج کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا