صرافی متمرکز و غیر متمرکز کونوس | Counos Exchange

صرافی غیر متمرکز کونوس با ارائه سرویس تبدیل ارز غیر متمرکز، به کاربران اجازه می دهد تا به راحتترین و امن ترین شکل ممکن از طریق تکنولوژی بلاکچین به تبادل ارز همتا به همتا بپردازند و به طور مستقیم رمزارزها را با یکدیگر و یا به پول فیات تبدیل کنند.

یکی از مهمترین دغدغه های مشتریان رمزارزها، تبدیل این ارزها به یکدیگر است. همانطور که قبلا اشاره کردیم تبدیل رمزارزها یکی از پر ریسکترین فعالیت های مالی آنلاین است.

سرویس تبدیل ارز کونوس به کاربران اجازه می دهد تا بدون وجود شخص ثالت به طور مسقیم ارزهای خود را مدیریت کنند. با این معاملات، امنیت و صحت آن را تضمین خواهد کرد. از طرفی به دلیل آنکه در تبدیل ارز غیر متمرکز کاربران نیازی ندارند تا دارایی های دیجیتال خود را به صرافی ارائه دهند، ریسک هک و سرقت دارایی، به پایینترین حد خود خواهد رسید.

علاوه بر آن، در سرویس تبدیل ارز پلتفرم مالی کونوس، از سرویس اسکرو هم استفاده خواهد شد. در این سرویس کاربران قادر خواهند بود تا معاملات مربوط به تبدیل ارزها به یکدیگر را با حضور شخص ثالث یا ناظر، تضمین کنند. پلتفرم کونوس با ارائه یک کلید خصوصی سه بخشی به دو طرف معامله و ناظر ثالث، یک الگوریتم بسیار امن را برای تبدیل ارزها ارائه می دهد. با ثبت حداقل دو قسمت از کلید خصوصی، معامله ثبت نهایی خواهد شد. در حقیقت رضایت نهایی خریدار و فروشنده و یا تضمین معامله هر یک از دو طرفین با شخص ثالث یا ناظر، تبادل ارزها را تأیید خواهد کرد.

ثبت نام در صرافی متمرکز و غیر متمرکز کونوس

  1. پروانه بهره برداری ارائه خدمات کیف پول ارز مجازی
  2. پروانه بهره برداری ارائه خدمات مبادله ارز مجازی در برابر ارز فیات
  • پیشنهاد می کنم برای استفاده از این سرویس کونوس ابتدا مراحل ایردراپ کونوس را انجام دهید تا هم مراحل احراز هویت شما انجام شود، هم شما از جایزه ایردراپ برخوردار شوید و هم اینکه دسترسی شما به این سرویس باز شود. برای انجام ایردراپ روی بنر زیر بزنید.

  • بعد از تکمیل مراحل ایردراپ جهت استفاده از سرویس صرافی متمرکز (Central Exchange) و صرافی غیر متمرکز (DECENTRALIZE EXCHANGE) روی دکمه زیر بزنید.

صرافی متمرکزصرافی غیرمتمرکز

رفع مسئولیت

استفاده و بکارگیری شما از مطالب منتشر شده در نت وینرز به معنای قبول تمامی بند های مندرج در صفحه رفع مسئولیت قانونی زیر می باشد، لطفاً حتماً مطالعه بفرمایید.

مشاهده صفحه

منبع
وب سایت رسمی کونوس
نمایش بیشتر

بهنام | Behnam

بازدید کننده گرامی درود، امیدوارم مطلبی که مطالعه نمودید، براتون مفید واقع شده باشه. سپاسگزار میشم اگر نظر، سئوال و یا تجربه خودتون رو در خصوص مطلب بالا در قسمت نظرات درج کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا