آموزش خرید ارز دیجیتال با بید ارز | Bidarz

پروژه بید ارز توسط شرکت کاج سبز سپهر آذین با شماره ثبت 68404 در اردیبهشت 1397 راه اندازی شد. هدف اصلی این پروژه فراهم آوردن مکانی امن و مطمئن جهت مبادله ارزهای دیجیتال با قیمتی منصفانه است.

این گروه معتقد است با توجه به تحریم هایی که بر علیه کشورمان وضع شده است، تکنولوژی بلاکچین و ارزهای دیجیتال می تواند در دور زدن تحریم ها و تسهیل مراودات مالی به هم وطنان عزیزمان کمک کرده و راه گشا باشد. بسیاری از کارشناسان این حوزه معتقدند پس از اینترنت، فن آوری بلاک چین مهمترین اختراع بشر در حوزه تکنولوژی و فن آوری اطلاعات بوده است.

مراحل خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی بید ارز

 • ثبت ارز دیجیتال در سایت

  فروشنده ارز دیجیتال خود را برای فروش در سایت ثبت می کند.

 • واریز مبلغ ریالی

  خریدار پس از انتخاب‌ پیشنهاد مورد نظر مبلغ ریالی آن را به حساب بید ارز واریز می کند.

 • انتقال به کیف پول

  فروشنده ارز دیجیتال را به آدرس کیف پول خریدار منتقل می کند.

 • واریز مبلغ ریالی به حساب فروشنده
  بید ارز پس از تایید تراکنش مبلغ ریالی را به حساب فروشنده واریز می کند.

بید ارز چگونه کار می کند؟

مراحل خرید و فروش به این شرح است:

– فروشنده پس از ثبت نام و احراز هویت، پیشنهاد فروش خود را ثبت می کند.
– افرادی که قصد خرید دارند پس از ثبت نام و احراز هویت می توانند از بین پیشنهادات فروش، پیشنهاد مورد نظر خود را انتخاب کرده و درخواست خرید ثبت کنند.
– در این مرحله پس از تائید فروشنده، خریدار مبلغ ریالی معامله را به حساب بید ارز» واریز می کند.
– پس از واریز وجه، فروشنده ارز مجازی را به والت خریدار انتقال داده و لینک تراکنش را ثبت می کند.
– پس از تائید انتقال ارز دیجیتال، مبلغ ریالی به حساب فروشنده واریز می گردد.

 

 • امنیت طرفین معامله چگونه تضمین می شود؟

مبلغی که خریدار آنلاین واریز می کند تا زمان تائید انتقال ارز دیجیتال از طرف فروشنده به والت (کیف پول الترونیکی) خریدار، نزد ما به امانت باقی می ماند و اگر به هر دلیلی فروشنده انتقال را انجام ندهد این مبلغ به حساب خریدار استرداد خواهد شد. از طرفی از آنجا که قبل از انتقال ارز دیجیتال خریدار مبلغ ریالی آن را به حساب ما واریز کرده است، فروشنده نیز با اطمینان خاطر می تواند انتقال را انجام دهد.

 • چرا به بید ارز اعتماد کنم؟

پروژه بید ارز توسط شرکت معتبر کاج سبز سپهر آذین با شماره ثبت 68404 مدیریت می شود. این شرکت چندین سال است که در زمینه تجارت الکترونیک مشغول به فعالیت است و پروژه های معتبری همچون دورکار ، آویتو و عروسی با ما در کارنامه خود دارد.

 • چرا بید ارز نماد اعتماد ندارد؟

متاسفانه طبق اعلام مرکز توسعه تجارت الکترونیکی در حال حاضر و تا زمان تدوین قوانین حوزه ارزهای دیجیتال، به سایتهای فعال در زمینه مبادلات ارزهای دیجیتال، ای نماد تعلق نمی گیرد. اما همان طور که در جواب سوال قبلی ذکر شد، سایر پروژه های این شرکت دارای ای نماد هستند.

 • نحوه احراز هویت کاربران چگونه است؟

تمامی کاربران جهت خرید و فروش در سامانه باید مراحل احراز هویت شامل ارسال مدارک شناسایی، تائید حساب بانکی، شماره همراه و شماره تلفن ثابت را طی کنند. این مراحل توسط هر کاربر فقط یک بار طی میشود. متاسفانه جهت تامین امنیت و پیش گیری از سوء استفاده های احتمالی، انجام مراحل احراز هویت غیر قابل چشم پوشی است.

 • هزینه استفاده از خدمات بید ارز چند است؟

بابت هر معامله موفق ۰.۵٪ (نیم درصد) از هر یک از طرفین معامله به عنوان کارمزد کسر می گردد.

 • قیمت ارزهای دیجیتال چگونه تعیین می گردد؟

ما هیچ گونه دخالتی در تعیین قیمت ارزهای دیجیتالی که برای فروش ثبت می شوند نداریم و این فروشنده است که تعیین می کند با چه قیمتی می خواهد ارز دیجیتال خود را بفروشد.

 • انجام تسویه حساب و واریز وجه به حساب فروشنده چقدر زمان میبرد؟

با توجه به اینکه به تازگی درگاه بانکی (پرداخت اینترنتی) را به سایت اضافه کرده ایم، موجودی ما از طریق درگاه بانکی هر 12 ساعت واریز میشود و با توجه به موضوع ممکن تسویه حساب کاربران بیدارز موقتا تا 24 ساعت به طول بینجامد.
در حال رایزنی هستیم که تسویه حساب کاربران بلافاصله پس از ثبت درخواست در سیستم ثبت گردد. بعد از نتیجه گیری نهایی، این موضوع به کاربران اطلاع رسانی خواهد شد.

 • اگر پس از واریز وجه توسط خریدار فروشنده انتقال را انجام ندهد چه؟

سفارش لغو شده و مبلغ پرداختی توسط خریدار استرداد خواهد شد.

 • آیا امکان پرداخت آفلاین نیز وجود دارد؟

برای مبالغ بالا و تنها پس از هماهنگی با گروه پشتیبانی امکان واریز وجه به روش کارت به کارت یا سایر روشهای پرداخت آفلاین نیز وجود دارد.

رفع مسئولیت

استفاده و بکارگیری شما از مطالب منتشر شده در نت وینرز به معنای قبول تمامی بند های مندرج در صفحه رفع مسئولیت قانونی زیر می باشد، لطفاً حتماً مطالعه بفرمایید.

مشاهده صفحه

نمایش بیشتر

بهنام | Behnam

بازدید کننده گرامی درود، امیدوارم مطلبی که مطالعه نمودید، براتون مفید واقع شده باشه. سپاسگزار میشم اگر نظر، سئوال و یا تجربه خودتون رو در خصوص مطلب بالا در قسمت نظرات درج کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا