پلتفرم مالی کونوس | COUNOS Platform

خدمات مالی آنلاین مبتنی بر بلاکچین را تجربه کنید

اگر قصد دارید با پلتفرم مالی کونوس | COUNOS Platform آشنا شوید پیشنهاد می کنم ویس زیر را که صحبت های پویان قمری کارآفرین حوزه فناوری بلاکچین و مدیر پروژه کونوس کوین هست را کامل گوش کنید.

 

مقدمه بر پلتفرم کونوس کوین | COUNOS Platform

اصلی ترین علت ابداع و توسعه رمزارزها، آسانتر و سریعتر کردن فرآیند پرداخت و نقل و انتقالات مالی بین المللی بود. تمامی سیر پیشرفت و توسعه تکنولوژی انحصار شرکت رمزارزها، شکست های بزرگ مالی با کارمزدهای کلان برای انتقال ارزهای فیات در سرتاسر جهان بود.

با این حال با افزایش تقاضا برای خرید رمزارزهایِ اصلی بازارهایِ جهانی از جمله بیتکوین، اتریوم و ریپل، قیمت تمامی این ارزها به طور ناگهانی افزایش بسیار زیادی را تجربه کرد، روند رو به افزایش در اواخر سال 2018 میلادی دچار فروریزی شد و قیمت تمامی رمزارزها سقوط شدیدی را تجربه کرد.

این موضوع شک و تردیدهای زیادی را در بین تحلیل گران اقتصادی به وجود آورد، آیا می توان مطمئن بود که رمزارزها با اهداف اولیه خود سازگار هستند و آیا هنوز می توان از آنها بهترین اصل عنوان یک راه مطمئن برای نقل و انتقالات مالی استفاده کرد؟ اما مهمترین اصلِ نقل و انتقالات مالی، تضمین پایداری ارزش ارزهای مختلف است.

با این حال راهکارهای مهمی در این زمینه به وجود آمده است، استیبل کوینها، رمزارزهایی هستند که نرخی ثابت و تثبیت شدهای معادل با ارزهای فیات و ارزهای کشورهای مختلف جهان دارند. سازکارهای مختلفی از جمله تضمین دارایی بانکی یا عرضه اوراق جهانی برای تثبیت قیمت استیبل کوینها استفاده می شود.

به جرات می توان گفت استیبل کوینها آینده بازارهای مالی جهان هستند. وبسایت اینترپرنر (entrepreneur) در یک تحلیل جامع، آینده رمزارزها را در گرو گسترش استیبل کوینها می داند، در حقیقت ظهور استیبل کوینها می تواند تمامی نگرانی حوزه نقل و انتقاالت مالی از طریق رمزارزها را مرتفع کند.

علاوه بر این، موضوع مهم دیگر حوزه رمزارزها، عدم امنیت کافی در مباحث مرتبط با تبدیل رمزارزها به یکدیگر و همچنین توسعه کیف پولهای مطمئن بوده است. تخمین زده می شود که تنها در سال 2018 بیش از 800 میلیون دلار از دارایی های دیجیتال افراد تنها به علت عدم امنیت سرویس های تبدیل رمزارزها از بین رفته است.

راهکارهای نوین در زمینه ترکیب تکنولوژی استیبل کوینها و افزایش ضریب امنیت رمزارزها به همراه سرویسهای مختلف مالی می تواند راه گشای مشکلات حوزه رمزارزها باشد.

کونوس (Counos)

در اوایل سال 2018 کونوس بر اساس ایده ها شکل گرفت که تلاش می کرد تا رمزارزها را وسیله های قابل اتکا، برای بکارگیری در معامالت و داد و ستدهای مالی قرار دهد، اما شکل کونوس بسیار وسیعتر از پیش بینی تحلیلگران بود.

کونوس هم اکنون تبدیل به یک پلتفرم جامع آنلاین شده است که علاوه بر پشتیبانی از تمامی امکانات تکنولوژی بلاکچین، بهترین راهکارها را برای تبادلات مالی جهانی بر اساس یک الگوریتم کارآمد اقتصادی و ثبات دارایی تمامی کاربران تضمین می کند. استفاده از تکنولوژی بلاکچین و یک شبکه غیر متمرکز همتا به همتا (Peer To Peer)  امنیتی مالی بالایی به پلتفرم مالی کونوس بخشیده است، طیف وسیع رمزارزهای کونوس می تواند کاربران را از نیاز به رمز ارزهای مختلف و گوناگون بی نیاز کند، کونوس یک کوین رمزارز متن باز است که مانند بیتکوین 21 میلیون واحد از آن قابل استخراج است.

بیش از 16,800,000 واحد از این رمزارز پیش استخراج شده است. استفاده از الگوریتم اسکریپت (Scrypt)که یک سیستم رمزنگاری پیشرفته است و استفاده از اثبات کار و سرور زمان بندی شده (Server Time Stamp) امنیت بسیار بالایی را برای شبکه کونوس کوین ایجاد می کند، از طرفی الگوریتم مالی مبتنی بر راهکارهای مالی غیر متمرکز، ثبات روند رو به رشد قیمت کونوس کوین را فراهم می کند. با افزایش تعداد عرضه کونوس کوین، ارزش آن بالاتر خواهد رفت.

استیبل کوین های پلتفرم کونوس

شامل کونوس کش، کونوس ای، کونوس یو و کونوس کد می شوند، تمامی این استیبل کوینها پیش استخراج شده هستند و ارزش ثابت و پایدار دارند.

 • کونوس کش (COUNOS CASH): ارزشی ثابت معادل با 20 فرانک سوئیس دارد که انتخابی بسیار مناسب برای نقل و انتقالات مالی بین المللی است.
 • کونوس ای (COUNOS E): با ارزش ثابتی معادل با 100 یورو یک انتخاب مناسب برای پرداخت های بین المللی و نقل و انتقالات مالی به خصوص در ناحیه اقتصادی یورو است.
 • کونوس یو (COUNOS U): معادل 100 دلار آمریکا و کونوس کد، معادل 100 دلار کانادا، علاوه بر توانایی پشتیبانی از تمامی پرداخت ها و نقل انتقالات مالی جهانی، انتخابی مناسب برای تسویه حساب های مالی حوزه آمریکای شمالی هستند.

تمامی استیبل کوین پلتفرم کونوس با بهره گیری از یک ساختار بسیار با ثبات، مشکلات عدم پایداری ارزش رمزارزهایِ معتبر جهانی را حل می کنند، علاوه بر استیبل کوینهای مبتنی بر ارزهای رایج معتبر جهانی، پلتفرم کونوس دو رمزارز مبتنی بر فلزهای گرانبهای طلا و نقره ایجاد کرده است.

 • کونوس گلد (COUNOS GOLD): یکی از نوآورانه ترین رمزارزهای بازارهای مالی جهان است، هر واحد از این رمزارز معادل یک گرم طلای استاندارد سوئیس است و از طریق آن می توان طلا را بدون نیاز به جا به جایی فیزیکی در سرتاسر جهان منتقل کرد. کونوس گلد اگرچه در ابتدا به صورت محدود و در یک شبکه بسته عرضه می شود اما با تغییر سیاست پلتفرم برای عموم کاربران قابل استفاده خواهد بود.
 • کونوس سیلور (COUNOS SILVER): هم یک رمز ارز مبتنی بر عرضه امن توکن (Offering Token Security) است که از ساختارهای متفاوت و هوشمندانه مالی برای ثبات ارزش دارای کاربران استفاده می کند.

علاوه بر انواع رمزارزها و استیبل کوینها، پلتفرم کونوس خلأ سرویس های امن حوزه رمزارزها را پر کرده است. ارائه سرویسهای اسکرو، تبدیل ارز و درگاه پرداخت با ویژگی های منحصر به فرد و با حداکثر تأمین امنیت کاربران، قدمی بزرگ برای یکپارچه سازی تمامی سرویسهای مالی آنلاین تکنولوژی بلاکچین خواهد بود.

کونوس و تکنولوژی بلاکچین

تکنولوژی بلاکچین یک پایگاه داده توزیع شده (Distributed Database) است که با ایجاد یک زنجیره بلوکی در یک شبکه وسیع، تمامی داده ها و رکوردهای شبکه را علاوه بر ارجاع، تأیید می کند. تکنولوژی بلاکچین هم اکنون به عنوان بزرگترین و خوش آتیه ترین بستر توسعه فعالیت های مالی جهان شناخته می شود.

بلاکچین نه تنها در حوزه نقل و انتقالات مالی بلکه در زمینه های گوناگونی همچون تایید اصالت کالا، توسعه شبکه های بهداشتی و درمانی جهانی، افزایش کیفیت تولید مواد غذایی و توسعه فناوری های دفاعی مورد استفاده قرار می گیرد.

مجمع جهانی اقتصاد (Forum Economic World) پیش بینی کرده است که تا سال 2025 میلادی، بیش از ده درصد تولید ناخالص جهان بر روی تکنولوژی بلاکچین ذخیره سازی خواهد شد، همچنین تخمین زده می شود که تا پایان سال 2018 میلادی بیش از 400 میلیارد دلار دارایی مالی از طریق تکنولوژی بلاکچین ذخیره سازی شده است.

تمامی این آمار نشان دهنده اهمیت بلاکچین به عنوان بزرگترین بستر مالی جهانی در سال های آینده است، تکنولوژی بلاکچین از بسترهای گوناگونی برای افزایش کیفیت و کارایی و توسعه امنیتی خود استفاده می کند.

الگوریتم اثبات کار (Proof of work) که الگوریتم اصلی اجماع در شبکه ی بلاکچین است، مکانیزمی را توصیف می کند که در تلاش است تا از استفاده خرابکارانه و یا بی هدف توان پردازشی، مانند حمله به سرور یا ارسال هرزنامه (SPAM) جلوگیری کند. این الگوریتم در بلاکچین برای تایید تراکنش ها و تولید و اضافه کردن بلوکهای (Block) جدید به زنجیره اصلی به کار گرفته می شود، تکنولوژی بلاکچین با استفاده از انواع گوناگون و متنوع تأییده های امنیتی، وقوع تراکنشات مالی را قطعی و غیر قابل بازگشت می کند.

پلتفرم کونوس از تکنولوژی بلاکچین با حداکثر پتانسیل ممکن استفاده کرده است، تمامی رمزارزها و سرویس های کونوس از طریق بلاکچین عرضه می شوند و استفاده از اثبات کار و سرور زمانبندی شده تمامی نقل و انتقاالت مالی پلتفرم کونوس را تضمین خواهد کرد.

ارزهای دیجیتال کونوس

همانطور که گفته شد پلتفرم کونوس با ارائه رمزارزها و استیبل کوینهای متنوع تمامی نیازهای مالی آنلاین کاربران را مرتفع خواهد کرد. ثبات ارزش دارایی و تضمین پرداخت های خرد و یا کانال بین المللی و همچین استفاده از راهکارهای نوین اقتصادی از جمله تضمین ارزش دارایی توسط فلزهای گرانبهای طلا و نقره، از جمله مهمترین مزیت های ارزهای دیجیتال کونوس نسبت به تمامی استیبل کوینهای بازارهای جهانی است.

در این بخش تمامی رمزارزهای کونوس به همراه توضیحات مرتبط با نرخ پایداری آنها شرح داده خواهد شد.

کونوس کوین (COUNOS COIN)

کونوس کوین یک رمزارز متن باز است که دارای یک شبکه ی کاملا مستقل است. کونوس کوین از الگوریتم امنیتی اسکریپت ( SCRYPT )برای افزایش تضمین شبکه بهره می برد، کونوس کوین ظرفیت استخراج 21 میلیون سکه را دارد.

در زمان معرفی این ارز، 16 میلیون و 800 هزار سکه از آن پیش استخراج شده است و مابقی تا رقم 21 میلیون سکه قابل استخراج توسط عموم کاربران است. کونوس کوین به عنوان ابزاری بسیار مطمئن و تضمین شده برای پرداخت های آنلاین و نقل و انتقالات مالی مورد استفاده قرار می گیرد و می توان از طریق آن از وبسایت های معتبر جهانی، طلا خریداری کرد. این رمزارز، توسط انجمن و یا نمایندگانی که رمزارزهای کونوس را ارائه می کنند و یا از طریق سرویس تبدیل ارز، قابل دریافت و خریداری است. در حال حاضر به ازای هر بلاک استخراج در شبکه کونوس کوین، حداکثر 5.1 سکه کونوس کوین پاداش داده می شود. سرعت متوسط پردازش و استخراج هر بلاک جدید در شبکه کونوس کوین معادل 10 دقیقه است.

اگر فاصله زمانی تولید دو بالک کمتر از 7 دقیقه شود پاداش تعلق گرفته به هر بالک به شدت کاهش خواهد یافت. این امر به واسطه نرمال سازی پاداش های توزیعی در بازه زمانی ایجاد شده است. ایده ای که کونوس کوین را متمایز خواهد کرد این است که 95 درصد سکه های استخراج شده به صورت رایگان بین 16 میلیون فرد (با هویت واقعی) توزیع گردد تا بزرگترین انجمن رمز ارز حول محور آن شکل گیرد.


کونوس کش (COUNOS CASH)

کونوس کش یک استیبل کوین (Stablecoin) است که بیش از 21 میلیون واحد این ارز از پیش استخراج شده است و قابل عرضه برای عموم کاربران خواهد بود. نرخ ثابت هر واحد کونوس کش، 20 فرانک سوئیس است. این نوع ارز به عنوان ابزار پرداخت با واحد پولی فرانک سوئیس معرفی شده است و برای تسویه فاکتورهایی با این واحد پولی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. این رمز ارز در درگاه پرداخت کونوس (Gateway Payment Counos) پذیرفته شده است و می توان با آن نسبت به تسویه حساب فاکتورهایی با ارزهای معتبر دنیا با نرخ تضمین شده 20 فرانک سوئیس اقدام کرد.


کونوس ای (COUNOS E)

کونوس ای، همچون کونوس کش یک استیبل کوین (Stablecoin) است که بیش از 21 میلیون واحد از این ارز پیش استخراج شده است و قابل عرضه برای عموم کاربران خواهد بود. نرخ ثابت هر واحد کونوس ای، 100 یورو است. این نوع ارز به عنوان ابزار پرداخت با واحد یورو اروپا معرفی شده است و برای تسویه فاکتورهایی با این واحد پولی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.این رمز ارز در درگاه پرداخت کونوس (Counos Gateway Payment) پذیرفته شده است و می توان با آن نسبت به تسویه حساب فاکتورهایی با ارزهای معتبر دنیا با نرخ تضمین شده 100 یورو اقدام کرد.


کونوس کد (COUNOS CAD)

کونوس کد، هم یکی دیگر از یک استیبل کوینهای (Stablecoin) پلتفرم کونوس است که بیش از 21 میلیون واحد از آن پیش استخراج شده است و قابل عرضه برای عموم کاربران خواهد بود. نرخ تضمین شده هر واحد کونوس کد، 100 دلار کانادا است. این نوع ارز به عنوان ابزار پرداخت با واحد پول دلار کانادا معرفی شده است و برای تسویه فاکتورهایی با این واحد پولی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. علاوه بر آن، این رمزارز در درگاه پرداخت کونوس (Gateway Payment Counos) پذیرفته شده است و می توان با آن نسبت به تسویه حساب فاکتورهایی با ارزهای معتبر دنیا با نرخ تضمین شده 100 دلار کانادا اقدام کرد.


کونوس یو (COUNOS U)

همچون کونوس کد و کونوس ای یکی دیگر از استیبل کوینهای (Stablecoin) کونوس بر مبنای دلار آمریکا است. بیش از 21 میلیون واحد از این ارز پیش استخراج شده است و قابل عرضه برای عموم کاربران خواهد بود.

نرخ تضمین شده هر واحد کونوس یو، 100 دالر آمریکا است. این نوع ارز به عنوان ابزار پرداخت با واحد دلار آمریکا معرفی شده است و برای تسویه فاکتورهایی با این واحد پولی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. علاوه بر آن، این رمزارز در درگاه پرداخت کونوس (Gateway Payment Counos) پذیرفته شده است و می توان با آن نسبت به تسویه حساب فاکتورهایی با ارزهای معتبر دنیا با نرخ تضمین شده 100 دالر آمریکا اقدام کرد.


کونوس گلد (COUNOS GOLD)

کونوس گلد یک استیبل کوین (Stablecoin) خالقانه و بدون هیچ گونه مشابهی در پلتفرم های مالی جهانی است. این رمزارز یکی از نوآورانه ترین رمزارزهای معرفی شده در پلتفرم های مالی جهانی است و هر واحد از آن به طور ثابت معادل یک گرم طلای استاندارد سوئیس تعیین شده است و می توان با آن بدون جابه جایی فیزیکی، طلا را در سرتاسر جهان منتقل کرد.

علاوه بر آن کونوس گلد یکی از بهترین انتخاب ها برای سرمایه گذاران کانال جهانی است. عرضه فعلی کونوس گلد به صورت محدود و در یک شبکه بسته انجام خواهد پذیرفت، با این حال با تغییر سیاست عرضه پلتفرم کونوس، کونوس گلد در اختیار عموم کاربران قرار خواهد گرفت.


کونوس سیلور (COUNOS SILVER)

کونوس سیلور یکی از خالقانه ترین رمزارزهای پلتفرم کونوس است. این رمزارز با بهره گیری از یک کارکردِ چند وجهی علاوه بر ثبات قیمت، برای سرمایه گذاری و انتقال دارایی در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. کونوس سیلور نوعی ارائه امن توکن ( Offering Token Security ) است با این حال با اضافه کردن چند مرحله امنیتی دیگر، این رمزارز تبدیل به یکی از پیشروترین استیبل کوین های بازارهای جهانی می شود.

به ازای خرید هر سکه از کونوس سیلور، یک شماره معتبر اوراق قرضه جهانی (Number Identification Securities International) صادر می شود که همچون اوراق رسمی بین المللی اعتبار دارد. بر اساس هر کونوس سیلور خریداری شده، یک کیلوگرم نقره در بانک های سوئیس ذخیره سازی می شود و به عنوان پشتوانه کونوس سیلور در تبادلات استفاده خواهد شد.

علاوه بر آن یک تأییده منحصر به فرد به ازای هر خرید صادر خواهد شد که تضمین کننده مالکیت اشخاص بر دارایی هایشان است. در حقیقت کونوس سیلور علاوه بر بهره مندی از یک فلز گرانبها به عنوان یک پایدار کننده قیمت، از یک الگوریتم مالی جهانی برای امنیت بیشتر سرمایه گذاران استفاده می کند. از کونوس سیلور بیش از 21 میلیون سکه پیش استخراج شده است.

متوسط تأیید هر تراکنش و ساخت بلک جدید در تمامی شبکه های استیبل کوین های کونوس معادل دو و نیم دقیقه است.

خدمات کونوس| COUNOS SERVICES

علاوه بر رمزارزها و استیبل کوینها، کونوس تمامی سرویس های مورد نیاز تکنولوژی بلاکچین را به کاربران ارائه می دهد. سرویسهای تبدیل ارز غیر متمرکز و متمرکز، سوریس اسکرو، انجمن کونوس و کیف پول اختصاصی، تمامی نیازهای کاربران به یک پلتفرم مالی جامع را مرتفع می کند.

احراز هویت استفاده از خدمات کونوس

 1. پروانه بهره برداری ارائه خدمات کیف پول ارز مجازی
 2. پروانه بهره برداری ارائه خدمات مبادله ارز مجازی در برابر ارز فیات
 • پیشنهاد می کنم برای استفاده از سرویس های کونوس ابتدا مراحل ایردراپ کونوس را انجام دهید تا هم مراحل احراز هویت شما انجام شود، هم شما از جایزه ایردراپ برخوردار شوید و هم اینکه دسترسی شما به این همه سرویس ها باز شود. برای انجام ایردراپ روی بنر زیر بزنید.

انجمن کونوس

انجمن کونوس، بستری برای تبادلات اقتصادی بر پایه رمزارزها است. علاوه بر آن، انجمن کونوس محل تبادل نظر کاربران برای تأمین سکه
و رمزارزهای کونوس است. کونوس از این سرویس حمایت می کند اما مدیریت آنرا بر عهده نخواهد داشت.

کونوس در رسانه های معتبر جهانی

ابداعات و نوآوری های کونوس در زمینه ایجاد یکی از امن ترین و با ثبات ترین پلتفرم های مالی تکنولوژی بلاکچین و معرفی برخی از مهمترین استیبل کوینهای بازارهای مالی جهانی، مورد توجه برخی از معتبرترین رسانه های آنلاین جهان بوده است.

 • وب سایت دیجتال ژورنال (digitaljournal) پلتفرم مالی کونوس را یکی از درخشان ترین بسترهای معاملاتی آنلاین حوزه تکنولوژی بلاکچین توصیف می کند.

Dec 21, 2018 People expect a meteoric rise of the cryptocurrency platform Counos in 2019
Dec 21, 2018 Counos: The decentralized platform claiming to have exactly what the cryptocurrency market needs
Dec 21, 2018 Counos: The truth about the platform that threatens to rule crypto-market in 2019
Oct 13, 2018 Counos- Eliminating the Challenges of Conventional Electronic Transactions
Sep 4, 2018 Counos Coin: The Innovative Trading Platform For CryptoCurrency

 • وب سایت یاهو (Yahoo) در بخش مالی (finance) خود با یک مقاله جامع تحلیلی، کونوس را یک پلتفرم مالی غیر متمرکز مبتنی بر تکنولوژی بلاکچین معرفی می کند که با سرعت و انعطاف پذیری و معرفی استیبل کوینهای جدید برای ثبات بخشیدن به بازار رمزارزها، می تواند مزایای بسیاری را برای تمامی کاربران حوزه خدمات مالی آنلاین در سرتاسر جهان ایجاد کند.

Counos- Eliminating the Challenges of Conventional Electronic Transactions

 • وب سایت سی سی ان (CCN) که یکی از معتبرترین و بزرگترین وبسایت های تحلیلی رمزارزها در جهان است، پلتفرم کونوس را یکی از بهترین انتخاب ها برای نقل و انتقالات مالی حوزه رمز ارزها معرفی می کند و ساختار ضد نوسان (inflationary-Anti ) ارزهای دیجیتال کونوس را بزرگترین نقطه قوت این پلتفرم معرفی می کند.

July 16, 2019 : Counos Coin CCA – The Real Decentralized Coin – Is Giving Away 16Mil Coins Plus a Chance to Enter a 100K USD Lottery
July 9, 2019 : Counos Coin CCA Real Decentralize Coin Give Free 16Mil Coins Plus 100K USD Free Lottery
December 22, 2018 : Why the Crypto-Users Will Prefer Skip Steps and Jump Directly into Counos
December 22, 2018 : The Decentralized Platform Claiming to Have Exactly What the Cryptocurrency Market Needs

 • وب سایت معتبر مدیوم (medium) هم در یک مقاله تحلیلی به بررسی پلتفرم کونوس پرداخته است و آن را راه حل جامعی برای حل تمامی مشکالت مالی آنلاین در یک پلتفرم جامع و دارای امنیت و ثبات قابل قبول معرفی کرده است.

Counos aims to conquer the fintech landscape by solving every crypto need in one single platform

 • هافینگتن پست ( post the Huffington) که یکی از معتبرترین پایگاهی خبری- تحلیلی انگلیسی زبان جهان است، به معرفی و تمجید از پلتفرم کونوس پرداخته است و آنرا یکی از غول های پرداختهای مالی جهانی توصیف می کند که در آیندهای نزدیک با شرکت های بزرگی همچون پی پل ( Paypal )به رقابت می پردازد.

Can We Stop The Likes Of Amazon, Paypal And Facebook From Monopolising Almost Everything That We Do Online?

 • مصاحبه سایت Newconomies با دکتر پویان قمری (رئیس پروژه بزرگ پلتفرم کونوس)

Interview with Counos CEO Pooyan Ghamari

وبسایت های دیگری همچون abnewswire ، wboc و bbipages هم به بررسی نقاط قوت پلتفرم کونوس پرداخته اند.

جمع بندی

بر اساس گزارش بسیاری از تحلیلگران حوزه فناوری اطلاعات، استیبل کوین ها آینده بازارهای جهانی را در دست خواهند گرفت. ثبات قیمت و اطمینان از ارزش دارای استیبل کوینها، آنها را به بهترین انتخاب ممکن برای نقل و انتقالات مالی جهانی تبدیل کرده است.

پلتفرم کونوس که توسط شرکت سویسی CSC Int. GmbH راه اندازی شده است با معرفی برخی از نوآورانه ترین استیبل کوین های بازارهای جهانی (کونوس کش، کونوس ای، کونوس یو، کونوس کد) به همراه یک رمزارز بسیار امن و مبتنی بر کد سورس لایتکوین (کونوس کوین) و البته با معرفی دو رمز ارز مبتنی بر فلزهای گرانبها (کونوس گلد و کونوس سیلور) خود را به عنوان یکی از مهمترین پلفرم های مالی جهانی برای نقل و انتقالات مالی معرفی کرده است.

علاوه بر طیف وسیع ارزهای دیجیتال مختلف، کونوس با ارائه سرویس های مالی مهم تکنولوژی بلاکچین مانند اسکرو، تبدیل ارز و درگاه پرداخت، تمامی نیازهای مالی کاربران را در یک پلتفرم جامع مرتفع می کند.

ارتباط با مجموعه

کونوس دارای فعال ترین بخش خبری تحلیلی در بین وبسایتهای پلتفرم مالی آنلاین جهانی است. علاوه بر تولید محتوای خبری و تحلیلی وبلاگ، وبسایت کونوس، شبکه های مجازی کونوس آماده دریافت تمامی تماسهای آنلاین شما است.

Vienna : Counos Business Center
Bösendorferstraße 1, 1010 Wien, Austria
+43 1 2863960
https://maps.app.goo.gl/gpWPXZ1hxjZgG7qE7

Switzerland :
Rigiweg 2, 6354 Vitznau, Switzerland
+41 44 586 97 96

آدرس های دفاتر کونوس پلتفرم

رفع مسئولیت

استفاده و بکارگیری شما از مطالب منتشر شده در نت وینرز به معنای قبول تمامی بند های مندرج در صفحه رفع مسئولیت قانونی زیر می باشد، لطفاً حتماً مطالعه بفرمایید.

مشاهده صفحه

 

منبع
وب سایت رسمی کونوس
نمایش بیشتر

بهنام | Behnam

بازدید کننده گرامی درود، امیدوارم مطلبی که مطالعه نمودید، براتون مفید واقع شده باشه. سپاسگزار میشم اگر نظر، سئوال و یا تجربه خودتون رو در خصوص مطلب بالا در قسمت نظرات درج کنید.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا