سرویس اسکرو کونوس | Counos Escrow

سرویس اسکرو یک مفهوم قانونی است که در آن یک ابزار مالی یا یک دارایی، توسط شخص ثالث به جای طرف اول و دوم معامله که در حال انجام یک تراکنش هستند، نگهداری می‌شود.

به عبارت دیگر، هنگامی که شما از اسکرو استفاده می‌کنید، شخص ثالث به عنوان یک ضامن و متعهد رسمی عمل می‌کند، وجوه یا دارایی توسط نماینده اسکرو نگهداری می شود، این نماینده تمامِ روند معامله و تراکنش را کنترل می‌کند و اطمینان می‌دهد که تعهدات لازم به صورت کامل انجام شده است.

بنابراین، هیچکس نمی‌تواند پول خود را بدون توافق سایر شرکت‌کنندگان استفاده کند. در سرویسِ اسکروی کونوس، از رمزارزها به عنوان واحد خرید و فروش و تبادل مالی استفاده می‌شود.

در حالی که یکی از ویژگی‌های کلیدی رمزارزها، حفاظت از اطلاعات شخصی افراد است و پرداخت‌ها به وسیله رمزارزها، نهایی و غیرقابل برگشت است، اگر بخواهیم از آنها برای استفاده در تبادلات مالی مرتبط با انواع داد و ستدها استفاده کنیم، لازم است روش‌هایی برای اطمینان‌ بخشی به طرفین یک داد و ستد ارائه شود تا بتوان فرآیند تأییدیه‌ها و اختلاف‌های بین طرفین را مدیریت کرد.

سرویس اسکروی پلتفرم مالی کونوس با همین هدف طراحی شده است. با استفاده از این سرویس می‌توانید طرف معامله خود را به سیستم دعوت کنید، یک قرارداد ایجاد کرده و هزینه را در قالب روش‌هایی که فناوری بلاک‌چین در اختیار شما گذاشته است به صورت امن پرداخت کنید. در سرویس اسکروی کونوس، ساختاری ایجاد شده است که با استفاده از امکانات پیش‌بینی شده در تکنولوژی بلاک‌چین، امنیت کافی برای طرفین یک معامله ایجاد شود.

خریدار، فروشنده و سرویس‌ دهنده‌ی اسکرو، با استفاده از کلید خصوصی خودشان، یک کیف پول جدید و اشتراکی ایجاد می‌کنند. این کیف پول اشتراکی که با استفاده از قابلیت مالتی‌سیگنچر (multisig) ایجاد می‌شود، باعث می‌شود خروج موجودی آن تنها زمانی ممکن باشد که حداقل دو نفر از سه نفر تولید کننده کیف پول اشتراکی، تراکنش خروجی را تأیید کنند.

در حقیقت در کیف پول اشتراکی، سه امضا ایجاد و کل هزینه معامله به این کیف پول واریز می شود. اگر خریدار و فروشنده روی انتقال وجه توافق کنند بدون نیاز به سیستمِ اسکرو، هزینه به حساب فروشنده منتقل خواهد شد.

استفاده از سرویس اسکرو کونوس | Counos Escrow

  1. پروانه بهره برداری ارائه خدمات کیف پول ارز مجازی
  2. پروانه بهره برداری ارائه خدمات مبادله ارز مجازی در برابر ارز فیات
  • پیشنهاد می کنم برای استفاده از این سرویس کونوس ابتدا مراحل ایردراپ کونوس را انجام دهید تا هم مراحل احراز هویت شما انجام شود، هم شما از جایزه ایردراپ برخوردار شوید و هم اینکه دسترسی شما به این سرویس باز شود. برای انجام ایردراپ روی بنر زیر بزنید.

  • بعد از تکمیل مراحل ایردراپ جهت استفاده از سرویس اسکرو کونوس روی دکمه زیر بزنید.

مشاهده صفحه

رفع مسئولیت

استفاده و بکارگیری شما از مطالب منتشر شده در نت وینرز به معنای قبول تمامی بند های مندرج در صفحه رفع مسئولیت قانونی زیر می باشد، لطفاً حتماً مطالعه بفرمایید.

مشاهده صفحه

منبع
وب سایت رسمی کونوس
نمایش بیشتر

بهنام | Behnam

بازدید کننده گرامی درود، امیدوارم مطلبی که مطالعه نمودید، براتون مفید واقع شده باشه. سپاسگزار میشم اگر نظر، سئوال و یا تجربه خودتون رو در خصوص مطلب بالا در قسمت نظرات درج کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا