درگاه پرداخت کونوس | Counos Payment Gateway

درگاه پرداخت کونوس ، یک سرویس برای تمامی وبسایت های فروشگاهی است که می توانند از طریق آن، محصولات و خدمات خود را با استفاده از رمزارزها به فروش برسانند. مانند درگاه های پرداخت معتبری همچون استرایپ (Stripe) یا اسکریل (Skrill) درگاه پرداخت کونوس هم می تواند مستقیما تمامی پرداخت های فروشگاهی را بر عهده بگیرد و مشتریان می توانند در زمان خرید، درگاه پرداخت کونوس را برای تسویه مالی،انتخاب کنند.

درگاه پرداخت پلتفرم مالی کونوس اجازه می دهد تا فروشگاه اینترنتی، یک رمزارز به عنوان ارز اصلی مبادله انتخاب کند، مشتریان هم می توانند
با انتخاب هر رمزارزی، به تسویه حساب خرید خود بپردازند. کونوس کوین، کونوس کش، کونوس ای و حتی رمزارزهایی مانند بیتکوین،
الیتکوین و اتریوم از طرف درگاه پرداخت کونوس پشتیبانی می شوند.

نرخ برابری هزینه خرید با میزان رمزارزی که باید واریز شود به صورت آنلاین محاسبه می شود. علاوه بر آن، یک کد کیوآر ( QR )برای کاربر صادر می شود که تمام اطلاعات پرداخت شامل آدرس کیف پول، نوع رمزارز و مقدار رمزارز پرداختی را در اختیار خریدار قرار می دهد.

کاربر با اسکن این کد، با هر کیف پولی به ویژه کیف پول کونوس، به بخش پرداخت منتقل می شود. این بخش در خارج از وبسایت فروشگاه انجام می شود و هیچ اطلاعاتی از کیف پول مشتری در هیچ جایی ذخیره نمی شود.

مشتری پس از پرداخت هزینه، می تواند منتظر صدور فاکتور بماند. سیستم به صورت خودکار، مشتری و فروشنده را از پرداخت هزینه مطلع خواهد کرد. در درگاه پرداخت کونوس، مبالغ دریافتی در سریعترین زمان ممکن به حساب فروشنده منتقل خواهند شد.

در صورتی که خریدار قادر به کسب اطمینان نهایی از تأیید هویت فروشنده نباشد، دو طرف معامله قادر خواهند بود تا از طریق سرویس اسکرو کونوس اقدام به معامله مالی بکنند.

مزایای درگاه پرداخت کونوس

  • امنیت مشتری: هیچ اطلاعاتی درباره کیف پول و نحوه پرداخت از مشتری دریافت و در جایی ذخیره نمی شود.
  • امنیت فروشنده: تسویه و صدور فاکتور پس از دریافت تأییدیه های کافی، انجام خواهد شد.
  • استفاده آسان: در این فرآیند کاربر به هیچ سایت دیگری منتقل نمی شود و هیچ دادهای ثبت نخواهد کرد.

دریافت درگاه پرداخت کونوس

  1. پروانه بهره برداری ارائه خدمات کیف پول ارز مجازی
  2. پروانه بهره برداری ارائه خدمات مبادله ارز مجازی در برابر ارز فیات
  • پیشنهاد می کنم برای استفاده از این سرویس کونوس ابتدا مراحل ایردراپ کونوس را انجام دهید تا هم مراحل احراز هویت شما انجام شود، هم شما از جایزه ایردراپ برخوردار شوید و هم اینکه دسترسی شما به این سرویس باز شود. برای انجام ایردراپ روی بنر زیر بزنید.

  • بعد از تکمیل مراحل ایردراپ جهت استفاده از سرویس دریافت درگاه پرداخت کونوس روی دکمه زیر بزنید.

مشاهده صفحه

رفع مسئولیت

استفاده و بکارگیری شما از مطالب منتشر شده در نت وینرز به معنای قبول تمامی بند های مندرج در صفحه رفع مسئولیت قانونی زیر می باشد، لطفاً حتماً مطالعه بفرمایید.

مشاهده صفحه

منبع
وب سایت رسمی کونوس
نمایش بیشتر

بهنام | Behnam

بازدید کننده گرامی درود، امیدوارم مطلبی که مطالعه نمودید، براتون مفید واقع شده باشه. سپاسگزار میشم اگر نظر، سئوال و یا تجربه خودتون رو در خصوص مطلب بالا در قسمت نظرات درج کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا