سلب مسئولیت نت وینرز

در صورت استفاده از مطالب و آموزش های نت وینرز شما تمامی بند های ، سلب مسئولیت حقوقی نت وینرز را که در ادامه آمده است، به صورت کامل پذیرفته اید.

  • در صورت استفاده از مطالب منتشر شده در نت وینرز شخصاً مسئولیت هرگونه خسارت، ضایعات، مجازات، خرابی، نقض حریم خصوصی (در سایت ها و اپلیکیشن ها) و غیره را قبول می نمایید و نت وینرز در هیچ شرایطی مسئولیتی در این خصوص نخواهد پذیرفت.
  • تمامی مطالب تدوین شده در نت وینرز برای ایجاد درآمد ثانویه برای کاربران می باشد، از این رو شما مسئول مدیریت زمان خود برای کسب درآمد از طریق نت وینرز هستید.
  • ارقام سرمایه گذاری شده توسط نت وینرز  در آموزش ها با توجه به میزان ریسک پذیری مدیران آن و تنها برای مثال می باشد، شما می توانید با توجه به میزان ریسک پذیری خود اقدام به سرمایه گذاری یا عدم سرمایه گذاری در سایت ها و اپلیکیشن های آموزش داده شده نمایید. از این رو نت وینرز هیچ گونه مسئولیتی را در خصوص سود یا زیان شما نمی پذیرد.
  • آموزش های نت وینرز با توجه به خط مشی سایت ها و اپلیکیشن ها تنظیم می شود، نت وینرز هیچ گونه مسئولیتی نسبت به تغییر خط مشی و حتی اسکم (کلاهبرداری) شدن سایت ها و اپلیکیشن ها در آینده نخواهد داشت.

 

 

در نت وینرز تلاش می کنیم مطالبی معتبر و دقیق را در اختیار شما قرار دهیم و همچنین در پروژه هایی که نیازمند سرمایه هستند در ابتدا خودمان سرمایه گذاری خواهیم نمود تا از پرداخت پروژه ها مطمئن شویم، لکن دقت اطلاعات به هیچ عنوان ضمانت نمی‌شود زیرا به دلیل تنوع و گستردگی مطالب امکان رَسَد و مانیتورینگ دائمی آنها کاری غیر ممکن است.